Droga Synodalna - zapraszamy na spotkanie 14.01.2022

W naszej parafii odbędą się spotkania na Drodze Synodalnej. Najbliższe 14 stycznia tego roku. Przebieg spotkania:

- po Mszy św. o 17 tej krótka, ok 15 min. adoracja Najświętszego Sakramentu;

- udział w grupkach dzielenia / w Biblioteczce - salka nad garażami / Tu można się wypowiedzieć na następujące tematy:

1/ Towarzysze podróży- tzn. kogo możemy spotkać na naszej drodze, jakie mamy doświadczenie Kościoła i wspólnoty itp

2/Słuchanie - czy dociera do mnie głos Słowa Bożego, głos drugiego człowieka itp.

3/ Zabieranie głosu- czy mam odwagę, czy jestem przygotowany by wypowiadać się na temat Kościoła, wiary, itp.

4/ Celabrowanie , tzn. jakie jest moje doświadczenie przeżywanej Eucharystii i nabożeństw. jakie przeszkody i braki dostrzegam w życiu liturgicznym Kościoła.

Czekamy na Ciebie, wykorzystaj daną Ci od Boga szansę!