I Niedziela Wielkiego Postu 1.03.2020

1. O 15.30 Droga Krzyżowa, a o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu

a) W środę, święto świętego Kazimierza Królewicza. O 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VII.
b) W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Od  16.00 spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja jako Godzina Święta. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. wieczorną w intencji księdza Proboszcza z okazji jego imienin.
c) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16.00, o 16.30 Droga Krzyżowa, a Po Mszach świętych nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek pojedziemy również z posługą sakramentalną do chorych.
d) W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach świętych nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
e) W przyszłą niedzielę, modlitwą i ofiarą do skarbony, wspieramy dzieci Afryki.

3. W lutym, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszli do wieczności: Marcela Matejko, Kazimiera Misiaszek, Stanisław Pawelak, Roman Chwiędacz, Stefania Micor.