I niedziela Wielkiego Postu 10.03.2019

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela wielkiego postu. O godzinie 15.30 Droga Krzyżowa. O 16.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. Po Gorzkich Żalach Msza święta.

a) W środę, o godzinie 16.30 różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VIII.
b) W piątek o godzinie 16.00 Droga Krzyżowa dla wszystkich, a po niej Msza święta o Miłosierdziu Bożym.

3. W przyszłą niedzielę o 10.15 chrzty. Przygotowanie do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy świętej. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafii. Obecnie ocieplamy strop kościoła. Przed kościołem zbiórka do skarbony na misjonarzy i prowadzone przez nich dzieła pomocy dzieciom.