II Niedziela po Bożym Narodzeniu 5.01.2020

1. Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielę w oktawie Narodzenia Pańskiego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach świętych adoracja najświętszego sakramentu. Po południu adoracja i śpiew kolęd o 16.30. O 15.00 na salkach spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.

a) W poniedziałek przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Jest to dzień modlitwy za misje i misjonarzy oraz dzień pomocy misjom. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę. W modlitwie pamiętajmy o naszym biskupie Romanie, który obchodzi szóstą rocznicę ingresu do katedry w Bielsku-Białej.
b) W piątek o 16.30 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki. O 17.00 Msza święta w intencji zmarłych wypominanych.
c) W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

3. Zachęcamy wszystkich do udziału w przeglądzie kolęd i pastorałek, który odbędzie się w naszej parafii 19 stycznia. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 stycznia w zakrystii.