II Niedziela Wielkiego Postu 8.03.2020

1. Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielę Wielkiego Postu. Modlitwą i ofiarą do skarbony wspieramy dzieci Afryki (Dzieło Ad Gentes). O 15.30 Droga Krzyżowa, a o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

a) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VIII. Po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
b) W piątek o 16.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki. O 16.30 Droga Krzyżowa, a po niej  Msza święta za zmarłych wypominanych
c) W przyszłą niedzielę, o 10:15 chrzty. Przygotowania do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy świętej.

3. Burmistrz gminy Brzeszcze zwraca się do mieszkańców z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej www.brzeszcze.pl .