II niedziela zwykła 20.01.2019

1. Dziś II niedziela zwykła. Uwielbienie i radość z powodu daru wspólnoty z Bogiem, rozbrzmiewa także w liturgii pierwszych niedziel okresu zwykłego. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, by stanowić wielką rodzinę Boga i jako Jego dzieci być dla siebie braćmi i siostrami. Dzisiaj z racji III niedzieli miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać. O 10.15 chrzty. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30.

a) W poniedziałek wspomnienie świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę I. Po wieczornej Mszy spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja
c) W czwartek wspomnienie świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu kończy się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
d) W piątek święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła.
e) W sobotę wspomnienie świętych biskupów, Tymoteusza i Tytusa.

3. W przyszłą niedzielę, 27.01.2019 zapraszamy wszystkich na Konkurs Kolęd i Pastorałek, który rozpocznie się o godzinie 14.00. Zachęcamy do licznego przybycia i wspólnego słuchania kolęd wykonywanych przez uczestników.