III niedziela Adwentu 16.XII.2018

1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą radości. Radujemy się, że Pan jest blisko. O 10.15 Chrzty. Na nieszpory zapraszamy o 16.30. Składka przeznaczona jest na potrzeby parafii, Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

a) W poniedziałek rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus.
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XV.

3. Od piątku rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Program został dostarczony do Waszych domów, znajduje się również w gazetce parafialnej. Postarajmy się tak rozłożyć czas aby codziennie brać udział w naukach rekolekcyjnych, a w niedzielę w spowiedzi rekolekcyjnej.
W sobotę o 7.30 spowiedź dla chorych i starszych; prosimy aby pomóc im dostać się do kościoła. W piątek od rana udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o zgłoszenie adresów tych chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze piątki.

4. We wtorek na salkach, o 19.00, spotkanie osób wyjeżdżających w styczniu na narty. Będą załatwiane formalności organizacyjne i płatnicze.

5. W czwartek od 9.00 do 13.00 w salce u sióstr, będą rozdawane paczki świąteczne. Prosimy o zgłaszanie się potrzebujących, a wszystkich prosimy o podpowiedzi, komu moglibyśmy pomóc w Święta.

6. Ruszają zapisy na półkolonie, które odbędą się w drugim tygodniu ferii, to jest od 21 do 27 stycznia. Wśród atrakcji wyjazd do aquaparku, do kina, na lodowisko, kulig, wizyta w escape room'ie, Gojump Park i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!