III niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019

1.  Dzisiaj trzecia niedziela Wielkiego Postu. Podczas Mszy świętej o 11.30 poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Drogę Krzyżową zapraszamy o 15.30, a o 16.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

a) W poniedziałek, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do duchowej adopcji dziecka poczętego. Swoją decyzję o modlitwie w intencji dziecka poczętego można wpisać do Parafialnej Księgi Adopcji.
b) We środę zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XII.
c) W piątek o godzinie 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich a po niej Msza święta.

3. W dniach 8, 9 i 10 czerwca organizujemy pielgrzymkę Częstochowa – Żuławy Wiślane. Program na naszej stronie internetowej i w gablotce. Zapisy w zakrystii, wpisowe 200 złotych.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do skarbony na Dom Samotnej Matki.

5. Zapraszamy na Dróżki Kalwaryjskie. Zapisy w zakrystii.