III niedziela zwykła 27.01.2019

1. Dzisiaj trzecia niedziela zwykła. O godzinie 14.00 zapraszamy na przegląd kolęd i pastorałek. Z racji konkursu nie będzie dziś nieszporów o 16.30

a) W poniedziałek wspomnienie świętego Tomasza
z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę II.
c) We czwartek wspomnienie świętego Jana Bosko, prezbitera. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od godziny 16.00. Również o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta przed pierwszym piątkiem.
d) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Od 16.00 spowiedź. Rano pojedziemy również do chorych.
e) W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca oraz święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w kościele parafialnym o 6.30, 8.00 i 17.00, na Borze o 16.00. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Poświęcenie gromnic po każdej Mszy świętej. W tym dniu kończymy okres śpiewania kolęd.

3. 1 lutego 2019r. o godz. 16.00 w Ośrodku Kultury odbędzie się przedstawienie jasełkowe DZIECIĄTKO SIĘ NARODZIŁO w wykonaniu Iskierek i Iskierkowej Familii. Szczegóły TUTAJ. Zapraszamy.

Styczeń to również czas ferii w naszym województwie. Od 21 do 25 stycznia 2019 roku, najmłodsi z naszej parafii, mieli możliwość uczestnictwa w zimowych półkoloniach. Grupa sześćdziesięciu ośmiu młodych ludzi wraz z opiekunami, przez pięć dni spędzała aktywnie czas, poznając przy tym urokliwe miejsca naszego regionu. W poniedziałek odwiedziliśmy park wodny w Tychach. We wtorek, udaliśmy się do parku trampolin GoJump oraz do kina. W środę, po ponownej wizycie w kinie, wszyscy mogliśmy się sprawdzić w grze w kręgle, w kręgielni AtmoSfera w Bielsku-Białej. W czwartek cieszyliśmy się zimą i śniegiem, biorąc udział w kuligu, natomiast w piątek, przyjemnie wykorzystaliśmy ostatnie dni wolne od szkoły, szusując po lodowisku w pobliskim Osieku. Nasze półkolonie nie mogłyby się odbyć bez pomocy wspaniałych opiekunów i kierowców. Paniom: Zofii, Tatianie, Angelice, Lidii i Iwonie serdecznie dziękujemy za opiekę, dzięki której mogliśmy spokojnie korzystać ze wszystkich atrakcji. Panom: Adamowi i Rafałowi dziękujemy za bezpieczną jazdę, cierpliwość i wspaniałe podejście do uczestników. Wszystkim dziękujemy za świetną zabawę.