IV niedziela zwykła 3.02.2019

1. Dzisiaj czwarta niedziela zwykła. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. O 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Mszą.

a) We wtorek, wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy.
b) W środę, wspomnienie świętego Pawła Miki i towarzyszy, męczenników. O 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę III.
c) W piątek o godzinie 16.15 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki, po nich Msza święta za zmarłych wypominanych.