Niedziela Objawienia Pańskiego 6.I.2019

1. Dziś po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po południu adoracja i śpiew kolęd o 16.30. Przed Mszą świętą o 11.30, dzieci z przedszkola „Pod Kasztanami” przedstawią krótkie jasełka.W dniu dzisiejszym modlimy się również za misje i misjonarzy, a ofiarą wspieramy prowadzone przez nich dzieła. W modlitwach pamiętajmy też o naszym biskupie Romanie, który obchodzi 5 rocznicę święceń biskupich.

a) W piątek o 16.20 wypominki. O 17.00 Msza święta.
b) W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Chrztu Pańskiego.

3. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w naszej parafii w ostatnią niedzielę stycznia (27.01.2019). Zgłoszenia przyjmujemy do 20.01.2019. Karty zgłoszeń dostępne są w zakrystii.