Niedziela Świętej Rodziny 29.12.2019

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela Świętej Rodziny, modlimy się za rodziny aby były Bogiem silne. O 8.30 Msza święta w intencji par, które w 2019 roku obchodziły 50-cio, 60-cio i 65-cio lecie zawarcia związku małżeńskiego. W niedziele w okresie Bożego Narodzenia o 16.30 śpiew kolęd zamiast nieszporów.

a) We wtorek zakończenie Starego Roku. Na nieszpory zapraszamy o godzinie 16.00; o 17.00 Msza święta w intencji zmarłych w minionym roku. Rodziny zmarłych prosimy o przyniesienie świec i o zaniesienie ich po Mszy, z modlitwą na groby zmarłych.
b) W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze święte jak w niedzielę.
c) W czwartek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Jest to również pierwszy czwartek miesiąca, o 16.00 spowiedź oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta. O 17.00 Msza święta.
d) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek rano pojedziemy również do chorych.
e) W sobotę, pierwsza sobota miesiąca, po Mszach świętych nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

3. W przyszłą niedzielę, o 15.00, opłatek róż różańcowych.