Niedziela Świętej Rodziny 30.XII.2018

1. W dzisiejsze święto Świętej Rodziny modlimy się za rodziny aby były Bogiem silne. O 8.30 Msza święta w intencji jubilatów, którzy w 2018 roku obchodzili 60cio i 50cio lecie małżeństwa. W niedziele okresu Bożego Narodzenia zamiast nieszporów, zapraszamy na śpiew kolęd.

a) W poniedziałek zakończenie starego roku. Nieszpory o 16.00. O 17.00 Msza święta w intencji zmarłych w mijającym roku. Rodziny zmarłych prosimy o przyniesienie świec, a po Mszy o zaniesienie ich na groby swoich zmarłych.
b) We wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte jak w niedzielę. O 15.00 spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.
c) W środę wspomnienie świętego Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów i doktorów Kościoła.
d) W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. 0 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja jako Godzina Święta. O 17.00 Msza święta. Od 16.00 spowiedź.
e) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Rano i wieczorem po Mszach świętych nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od 16.00. W piątek pojedziemy również do chorych.
f) W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
g) W niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli).

3. W Uroczystość Trzech Króli dzieci z przedszkola „Pod Kasztanami” z grupy Pani Latosińskiej i Pani Łukowicz, przedstawią Nieme Jasełka podczas Mszy Świętej o godzinie 11.30.