Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.2019

1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Nieszporami o 16.30 kończymy święte Triduum Paschalne. Cały najbliższy tydzień obchodzimy jako oktawę radości ze zmartwychwstania Pana. Z racji III niedzieli miesiąca, składka przeznaczona jest na inwestycje.

a) W poniedziałek, drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte jak w niedzielę. Ofiarami wspomagamy katolickie uczelnie: KUL w Lublinie i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
b) W piątek od godziny 16.00 spowiedź przed bierzmowaniem.
c) W sobotę o godzinie 10.00 ksiądz biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Kandydaci zbierają się przed kościołem o godzinie 9.30. Próby przed bierzmowaniem odbędą się: we wtorek o 9.30, a w środę i w czwartek o 17.45.
d) Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Codziennie przed wieczorną mszą świętą koronka do Bożego Miłosierdzia. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego.

3. W dniu 4 maja zapraszamy na pielgrzymkę Góra św. Anny-Moszna-Kamień Śląski. Zapisy do soboty w zakrystii.

4. W okresie Świąt Wielkanocnych, zwłaszcza w Poniedziałek Wielkanocny, prosimy o kulturalne i godne zachowanie w obrębie kościoła.