Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 4.04.2021

1. Dzisiejsza niedziela, to najważniejsza niedziela naszej wiary. Chrystus Zmartwychwstał i żyje wśród nas. O godzinie 15.00 odprawimy dodatkową Mszę świętą, a uroczystymi nieszporami o 16.30 zakończymy Święte Triduum Paschalne. Cały nadchodzący tydzień obchodzimy jako oktawę radości ze zmartwychwstania Pańskiego.

a) W poniedziałek, Msze święte jak w niedzielę. Składka przeznaczona będzie na katolickie uczelnie w Polsce.
b)  W piątek o 16.15 wypominki i nowenna do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza święta za zmarłych wypominanych.

3. Przez cały tydzień, przed Mszą świętą wieczorną, będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

4. W marcu do wieczności odeszli: Stanisław Bartosiński, Leszek Gara, Franciszek Kozieł, Władysław Jasek, Barbara Wieczorek