Plan spotkań wtorkowych Wspólnoty EGEIRO

Zapraszamy wszystkich na spotkania, które odbywać się będą w wyznaczonych terminach. Plan poniżej.

• 27 września g. 18:30 Msza Św. i spotkanie modlitewne z modlitwą wstawienniczą
  • 4 października 17:00 Msza Św. i wykład dr biblistyki Marii Miduch ( w bibliotece 17:30 DO 19:00)*
  • 11 października  18:30 Msza Św. i adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 25 października 18:30 Msza św.  i Lectio divina (pogłębiona lektura Pisma  Św.)
  • 8 listopada 18:30 Msza Św. i spotkanie modlitewne z modlitwą wstawienniczą
  • 22 listopada 18:30 Msza Św. i adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 13 grudnia 18:30 Msza Św. i Lectio divina
Każde spotkanie kończy się ok. 20:00

Opiekunem grupy jest ks. Darek
ZAPRASZAMY!

* Miduch Maria
dr judaistyki i hermeneutyki biblijnej, mgr teologii (UPJPII), mgr studiów bliskowschodnich (UJ), wykładowca języka hebrajskiego i Starego Testamentu (Seminarium Salezjanów Kraków). Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich.
ur. 1983), teolog, wykładowca zagadnień biblijnych i języka hebrajskiego w Seminarium Księży Salezjanów w Krakowie, członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich, zaangażowana w inicjatywę TJCII Polska. Opublikowała między innymi: Koobiety, które kochał Bóg; Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii; Boskie świętowanie. Czyli jak spo­tkać Boga i przyjaciół przy wspólnym stole (wraz z Szymonem Żyśką).