Trzecia Niedziela Wielkanocna 5.05.2019

1.  Dzisiaj przeżywamy trzecią niedzielę wielkanocną, obchodzoną jako Niedzielę Biblijną. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 16.30 zapraszamy na adorację i nabożeństwo majowe. Przez ofiary do skarbony, wspieramy diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

a) W poniedziałek, święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
b) W środę, uroczystość świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu w Wilamowicach odbędą się święcenia diakonatu. O 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę I.
d) W piątek o 16.15 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki, a o 17.00 Msza święta za zmarłych wypominanych. O 18.00 spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej.
e) W przyszłą niedzielę, o 10.00, dzieci z klas III z naszej parafii po raz pierwszy przyjmą Komunię Świętą. Zostawmy tę godzinę Mszy świętej tym, którzy są najbardziej związani z dziećmi pierwszokomunijnymi.
f) W sobotę od 9.00 spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą. Zapraszamy dzieci, rodziców i chrzestnych.

3. Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za ofiarę na potrzeby parafii.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są od poniedziałku do soboty po wieczornych Mszach świętych, a w niedzielę o 16.30.

5. W miesiącu kwietniu po wieczną nagrodę odeszli: Janina Jakiełek, Jan Łukaszewicz Józef Łagosz, Elżbieta Jakubowska, Jadwiga Złotek, Janusz Czekaj, Krystyna Mrzygłód, Edmund Chodorowski, Agnieszka Wawak, Bolesław Sroka.