Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego, w którą wyznajemy, że Jezus Chrystus jest Królem Wszechświata. Syn Boży zstąpił na ziemię aby założyć Królestwo Boże obejmujące wszystkie ludy i narody, a rozwijające się w sercach ludzi napełnionych miłością. Po Mszach świętych akt oddania rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi. Na nieszpory zapraszamy o 16.30.

a) W poniedziałek, wspomnienie świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę XI.
c) W sobotę, święto świętego Andrzeja, apostoła.
d) W przyszłą niedzielę, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny – Adwent.

3. W piątek o 18.00 na plebanii spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej