Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8.12.2019

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W szczególny sposób przez modlitwy i ofiary do skarbony wspieramy Kościół na wschodzie. Dzieci klas trzecich przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej podczas Mszy o 11.30 otrzymają poświęcone medaliki. Na nieszpory  adwentowe zapraszamy o 16.30.

a) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XIV. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
b) W piątek, wspomnienie świętej Łucji, dziewicy i męczennicy. O 16.30 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki.
c) W sobotę, wspomnienie świętego Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
d) W przyszłą niedzielę o 10.15 chrzty. Chrzty odbędą się także w Boże Narodzenie. Przygotowanie do tych chrztów w sobotę po wieczornej Mszy świętej. A o godz.17.00 Zapalnik św. Urbana zaprasza na Mszę św. a po niej na adorację i uwielbienie.

3. Od przyszłej niedzieli, jak co roku, będziemy rozprowadzać świece wigilijne w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.