Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 9.06.2019

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godzinie 16.30 zapraszamy na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed kościołem zbiórka do skarbony na Dom Samotnej Matki.

a) W poniedziałek, święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o 6.30, 8.00 i 17.00 o 16.00 na Borze. W Bielanach, o 11.00, Msza święta dla chorych i starszych, którą odprawi ksiądz biskup Piotr Greger. Jest to Dekanalny Dzień Chorych. Wyjazd busika spod kościoła o 10.00 (dla tych, którzy się zapisali)
b) W środę, o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VI.
c) W czwartek, święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godzinie 20.00 Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 17.00.
d) W piątek, wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika. O 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki, a o 17.00 Msza święta wypominkowa.

3. W niedzielę, Uroczystość Najświętszej Trójcy. O 10.15 chrzty. Przygotowania do chrztów w sobotę po wieczornej Mszy. Z racji III niedzieli miesiąca, składka przeznaczona będzie na potrzeby parafii.