Uroczystości ku czci Edyty Stein, Karmelitanki, Teresy Benedykty od Krzyża

9 sierpnia 2022 r. będziemy wspominać Edytę Stein, świętą Karmelitankę, Teresę Benedyktę od Krzyża, która 80 lat temu została zamordowana w niemieckim Obozie Koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau.
  W tym dniu Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu zaprasza do udziału w uroczystościach ku czci świętej Kościoła katolickiego, Żydówki, filozofa, karmelitanki i męczennicy, patronki Europy. W obchodach wezmą udział m.in. członkowie Towarzystw Edyty Stein z Polski, Austrii, Niemiec i Holandii oraz młodzież z Polski.

Szczegółowe informacje: cdim.pl
Zgłoszenie udziału: [email protected]