V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020

1. Na nabożeństwo majowe zapraszamy o 16.30. Przypominamy, że nadal obowiązuje limit miejsc w kościele. W naszej świątyni podczas Mszy świętych i nabożeństw może przebywać 36 osób, pierwszeństwo mają osoby, które w tym dniu zamówiły intencję. Za przekroczenie liczby wiernych, parafii grożą kary finansowe. Prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego, zakładanie maseczek i przyjmowanie Komunii świętej na rękę.

a) W środę, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. O godzinie 17.00 Msza święta z kazaniem, po niej nabożeństwo majowe i różaniec. Nie odbędzie się procesja ze świecami. Nabożeństwo będzie transmitowane na żywo w internecie, zachęcamy do udziału w domach.
b) W czwartek, święto świętego Macieja, apostoła. Papież Franciszek zachęca wszystkich, aby czwartek 14 maja 2020 r. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.
c) W piątek o 16:30 Droga Krzyżowa, a po niej Msza święta o Miłosierdziu Bożym.
d) W sobotę, święto świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

3. W przyszłą niedzielę chrzty, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składka przeznaczona będzie na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone również na konto parafialne.