V niedziela Wielkiego Postu 7.04.2019

1.  Dzisiaj piąta niedziela Wielkiego Postu. W imię Boże rozoczynamy czas rekolekcji wielkopostnych. Postarajmy się tak rozplanować czas aby w każdy dzień brać udział w naukach rekolekcyjnych. W środę składka przeznaczona będzie na cele rekolekcyjne. Przed kościołem można nabyć świece wielkanocne – paschaliki. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczamy na pomoc dzieciom.

a) W piątek o 16.15 wypominki i koronka do Miłosierdzia Bożego. O 17.00 msza święta w intencji zmarłych wypominanych. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. O godzinie 18.00 msza święta w kościele na Osiedlu a po niej rozważania drogi krzyżowej. Zakończenie w naszym kościele.

3. W przyszłą niedzielą poświęcenie palm przed kościołem przed mszą świętą o 11.30. Po Mszy świętej wybór najpiękniejszej palmy (będą nagrody).

4. W marcu odeszli do wieczności Władysław Baraniak, Michał Olejarz.