V niedziela zwykła 10.02.2019

1. Dzisiaj piąta niedziela zwykła. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30.

a) W poniedziałek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Ze względu na zimową porę, w naszym dekanacie jest on organizowany w święto NMP Matki Kościoła (poniedziałek po uroczystości Zesłaniu Ducha Świętego).
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę IV.  Po wieczornej Mszy spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
c) W czwartek, święto świętych Cyrla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy.
d) W piątek, o 16:30, Droga Krzyżowa i Msza o Miłosierdziu Bożym. Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
e) W przyszłą niedzielę o 10.15 chrzty. Przygotowanie do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy świętej.

3. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składka przeznaczona jest na potrzeby i inwestycje w naszej parafii. Za wszystkie złożone ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg Zapłać.

4. Osoby, które chciałyby kierować ruchem podczas tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę, proszone są o zapisy w zakrystii. Kurs przygotowujący odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. O terminie kursu chętni zostaną powiadomieni wcześniej.