V Niedziela zwykła 9.02.2020

1. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30. Po Mszy św. o 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00. Rozpoczynamy nabożeństwo wynagradzające przez trzy kolejne niedziele przed Wielkim Postem. W następne niedziele adoracja po Mszy św. o 11.30 do Mszy św. wieczornej. Dzisiaj podczas adoracji śpiewy uwielbienia i modlitwa w ciszy.

a) W poniedziałek, wspomnienie świętej Scholastyki dziewicy.
b) We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Ze względu na zimową porę dzień chorego        w naszym dekanacie będzie w Święto Matki Kościoła (poniedziałek po Zesłaniu Ducha Świętego)
c) W środę, o 16.30, zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę IV.
d) W piątek, święto świętego Cyryla, mnicha i Metodego,biskupa, patronów Europy.

3. W przyszłą niedzielę chrzty o 10.15 Przygotowanie do chrztu w sobotę po Mszy św. Wieczornej Składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.