VI Niedziela zwykła 16.02.2020

1. Dzisiaj szósta niedziela zwykła. O 10:15 chrzty. Po Mszy świętej  o godzinie 11:30 do Mszy świętej o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu jako czterdziestogodzinne nabożeństwo eucharystyczne przed Wielkim Postem. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.

a) W środę o 16:30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę V. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
b) W piątek, o 16:30 Droga Krzyżowa, a po niej Msza o Miłosierdziu Bożym.
c) W sobotę, święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.