VII niedziela zwykła 24.02.2019

1. Dzisiaj siódma niedziela zwykła. Dziś od Mszy o 11.30 do Mszy 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu jako 40-sto godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Do adoracji zapraszamy wszystkich, a dziś w sposób szczególny parafian  z Kolonii Urzędniczej, Osiedla Szymanowskiego, Ofiar Oświęcimia, Bojowników Ruchu Oporu, Nosala, Gwarków, Przecieszyńskiej, Zielonej, Fińskie Domki, Drobniaka,a w przyszłą niedzielę te rejony parafii, które nie były jeszcze wymienione do adoracji. Dziś od 16.00 adorację prowadzi młodzież.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszami, a w czwartek i piątek od 16.00.

a) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VI.

b) W czwartek o 17.00 Msza święta w intencji księdza Arkadiusza i Księdza Proboszcza z okazji byłych i nadchodzących imieni. Również w czwartek, spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od godziny 16.00. Również o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta przed pierwszym piątkiem.
Spotkanie dla Rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w  CZWARTEK 28 lutego 2019  o godzinie. 18.00 w salce katechetycznej przy kościele.

c) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Od 16.00 spowiedź. Rano pojedziemy również do chorych. W tym dniu rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary o 18.30 pierwsze spotkanie. Szczegóły na plakatach. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

d) W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.