XII Niedziela Zwykła 21.06.2020

1. W dniu dzisiejszym podczas Mszy świętych o 8:30, 10:00 i 11:30 dzieci z klas trzecich po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Niech to będzie czas dziękczynienia za dar Eucharystii, a najważniejszym gościem niech będzie Jezus. Po południu, o 16:30, nabożeństwo czerwcowe. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy do całotygodniowego przychodzenia na Msze święte wieczorne w strojach komunijnych. To tradycyjny Biały Tydzień, znak radości, że Jezus jest w naszych sercach.

a) W środę, uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela. O 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XI.

3. Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie  w czwartek o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z rodzicami, nauczycieli, wychowawców na wspólne dziękczynienie Bogu za cały rok nauki.

4. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.