XIII Niedziela Zwykła 28.06.2020

1. Po południu, o 16:30, zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. Rozpoczyna się czas wakacji. W tym czasie pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Mszy świętej, codziennej modlitwie, szacunku spotykanych ludzi, poszanowaniu przyrody, zachowaniu naszej chrześcijańskiej godności.

a) W poniedziałek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o godz. 6.30, 8.00 i 17.00. Na Borze o godz. 16.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na Świętopietrze czyli Stolicę Apostolską
b) We wtorek kończymy nabożeństwa czerwcowe.
c) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XII. (Rodziców modlących się za dzieci.
d)W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako godzina święta. Jest to dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
e) W piątek pierwszy miesiąca po porannej i wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. W sobotę po Mszy św. porannej i wieczornej oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. a w czwartek i piątek od godz.16.00

4. Pojedziemy w pierwszy piątek do chorych tylko do tych, którzy się na odwiedziny zapiszą.

5.Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii