XV Niedziela Zwykła 12.07.2020

1. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16:30.

a) W poniedziałek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godzinie 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
b) W środę  wspomnienie świętego Bonawentury biskupa i doktora Kościoła. O 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XV
c) W czwartek wspomnienie Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). W kaplicy sióstr Karmelitanek Bosych w Oświęcimiu rozpoczyna się Triduum przed uroczystością N.M.P. Z Góry Karmel 13,14 i 15 lipca w kaplicy sióstr będzie Msza św. o godz. 17.00. Po Mszy będzie możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego. W czwartek 16 lipca o godz.17.00 będzie uroczysta Msza św. odpustowa ku czci N.M.P. Z Góry Karmel.
d) W piątek o 16.30 Droga Krzyżowa. O 17.00 Msza święta  o Miłosierdziu Bożym. Wieczorem o godzinie 20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

3. W przyszłą niedzielę chrzty. Przygotowanie w sobotę po Mszy świętej wieczornej.