XV niedziela zwykła 14.07.2019

1. XV niedziela zwykła. Na nieszpory zapraszamy o 16.30 Przed kościołem można nabyć kalendarze misyjne na 2020 rok.

a) W poniedziałek, wspomnienie świętego Bonawentury, biskupa i doktora kościoła.
b) We wtorek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel.
c) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XI. Po Mszy św. sotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
d) W piątek, z racji trzeciego piątku miesiąca, o 16.30 Droga Krzyżowa, a po niej Msza święta o Miłosierdziu Bożym.
e) W przyszłą niedzielę o 10.15 chrzty. Przygotowania do chrztu w sobotę, po wieczornej Mszy świętej. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii i na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy również zapisy na 36 Oświęcimską pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w terminie od 7 do 11 sierpnia. Wpisowe wynosi 60 złotych + opłata za autobus powrotny 30 złotych.