XVI niedziela zwykła 21.07.2019

1. Dzisiaj szesnasta niedziela zwykła. O 10.15 chrzty. Na nieszpory zapraszamy o 16.30.

a) W poniedziałek, święto świętej Marii Magdaleny.
b) We wtorek, święto świętej Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
c) W środę, wspomnienie świętej Kingi, dziewicy. O 16.30 różaniec, o prowadzenie prosimy Różę XII.
d) We czwartek, święto świętego Jakuba, apostoła. W tym dniu czcimy również świętego Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy świętej wieczornej poświęcenie pojazdów.
e) W piątek, wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.

3. W przyszłą niedzielę o 10.15 roczki.

4. W zakrystii można zapisywać się na Oświęcimską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wpisowe 60 złotych + 30 złotych na autobus powrotny. Główne zapisy 2 sierpnia.