XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020

1. Dziś siedemnasta niedziela zwykła.

a) W środę, wspomnienie świętej Marty. O 16:30 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę II.
b) W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

3. Rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas trzeźwości i abstynencji. Zachęcamy do podjęcia odpowiednich postanowień i wpisanie się do Parafialnej Księgi Trzeźwości.

4.  Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.

5.W tym roku 37 pielgrzymka oświęcimska do Częstochowy będzie miała inny charakter. 11.08.2020 o godzinie 8.00 wyjazd autokarów, godzina 10:30 Droga Krzyżowa w sanktuarium Ojca Pio w Świętej Górce Przeprośnej, godzina 13:30 Msza święta w Częstochowie, godzina 16:00 różaniec z zawierzeniem rodzin w sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej i powrót do parafii.  Koszt 40 złotych od osoby, zapisy w zakrystii.