XVIII Niedziela Zwykła 2.08.2020

1. Dziś, po mszach świętych, z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu adoracja o 16.30.

a) We wtorek, wspomnienie świętego Jana Vianney, kapłana.
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę III.
c) W czwartek, święto Przemienienia Pańskiego oraz pierwszy czwartek miesiąca. Od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta.
d) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.       W piątek pojedziemy do chorych, warunkiem jest zgłoszenie chorego i adresu jego zamieszkania do środy.
e) W sobotę, wspomnienie świętego Dominika, prezbitera.

3. W niedzielę 9 sierpnia w kaplicy Sióstr Karmelitanek będzie Msza św. o godz. 17.00 z okazji męczeństwa św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein. Przewodniczyć będzie nasz Bp Ordynariusz Roman Pindel.

4. W lipcu odeszli do wieczności: Małgorzata Niedziela, Mieczysław Fejdych, Stefania Grzegorczyk, Jan Siedlarz.