XXIII niedziela zwykła

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 września 2018

1. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30
a) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę V
b) W czwartek wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła. O 19.00 nabożeństwo fatimskie. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 17.00.
c) W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O 16.30 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki.
d)W sobotę Święto Najświętszej Maryii Panny Bolesnej. O 10.00 w Hałcnowie Msza święta w 25 rocznicę koronacjii Matki Bożej Hałcnowskiej.
3. W przyszłą niedzielę obchodzimy światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem w przyszłą niedzielę, zbiórka do skarbonki na diecezjalne radio „Anioł Beskidów”.
4. Chrzty w przyszłą niedzielę o 10.15. Przygtowania do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy św.
W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
5. Prowadzimy renowację witraży, a na przełomie września i października będą zakładane urządzenia do gazowego ogrzewania kościoła.
6. 22 września w sobotę odbędzie się diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Organizujemy autokar. Zapisy w zakrystii.
7. W sobotę 15 września, zapraszamy na godz.10.00 wszystkich chętnych do scholi dziecięcej.