XXIII niedziela zwykła 8.09.2019

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela zwykła, rozpoczynamy nią coroczny Tydzień Wychowania. Modlimy się o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży. Na nieszpory zapraszamy o 16.30.

a) W środę, o 16.30 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę V.
b) W piątek, wspomnienie świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora kościoła. O 18.15 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki. O 19.00 kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy świętej o 17.00.
c)  W sobotę,  święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
d) W przyszłą niedzielę o 10.15 chrzty. Przygotowanie do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy świętej.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Ofiarą do puszek wspieramy diecezjalne radio Anioł Beskidów.

4. Zapraszamy wszystkich uczestników IV grupy Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy 14 września na Mszę św. o godz. 17.00. Po Mszy spotkanie przy ognisku.