XXIV niedziela zwykła

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 września 2018

1. Dziś chrzty o 10.15. Na nieszpory zapraszamy o 16.30. Składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka do skarbony na diecezjalne radio „Anioł Beskidów”.
•    a) We wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży.
•    b)  W czwartek wspomnienie świętych Andrzeja, Pawła i Towarzyszy – Męczenników koreańskich.
•    c) W piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. O 16.30 Droga Krzyżowa.
3. W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VI.
4.  W środę o 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich.
W sobotę 22 września oobędzie się XI Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz 7.45 z parkingu przy kościele . W programie o 10.00 Droga Krzyżowa, o 12.30 Msza św. z odnowieniem przyżeczeń małżeńskich, a po niej Piknik rodzinny.
5. Zapraszamy wszystkich chłopaków młodszych i starszych, którzy chcieliby podjąć służbę przy ołtarzu, na spotkanie w piątek 21 września, po Mszy św. wieczornej.