XXIV niedziela zwykła 15.09.2019

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu, przed kościołem zbiórka do skarbony na diecezjalne radio Anioł Beskidów. O 10:15 chrzty. Na nieszpory zapraszamy o 16.30. Składka przeznaczona jest na potrzeby parafii; Bóg zapłać za ofiary.

a) W poniedziałek wspomnienie świętych męczenników, Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
b) W środę, święto świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. O 16.30 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę VI. Po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciól Radia Maryja.
c) W piątek, wspomnienie świętych męczenników, Andrzeja, Pawła i Towarzyszy – męczenników koreańskich. O 16.30 Droga Krzyżowa.
d) W sobotę święto świętego Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3. W środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

4. W przyszłą niedzielę o 10.15 roczki.

5. Udający się na pielgrzymkę do Koszyc na uroczystości ku czci świętego Melchiora proszeni są o dopełnienie formalności w zakrystii.