XXIX niedziela zwykła - 21 października 2018

1. Dzisiaj XXIX niedziela zwykła. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy o 16.30.
Dziś chrzty o 10.15. Składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
a) W poniedziałek wspomnienie świętego Jana Pawła II, papieża
b) We wtorek wspomnienie świętego Józefa Bilczewskiego, biskupa
c) W środę wspomnienie świętego Antoniego Marii Clareta, biskupa
3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Poświęcenia Kościoła.
4. W sobotę, 27.10 zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Prosimy o przygotowanie strojów i atrybutów związanych z wybranym Świętym, Zabawa potrwa od 14.30 do 18.00 z przerwą na nabożeństwo różańcowe. Prosimy, aby dzieci miały pisemną zgodę rodziców na udział   w balu oraz informację o bezpiecznym powrocie.
5. W piątek na różaniec o 16.30 i Mszę świętą zapraszamy młodzież z klas 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.