XXV niedziela zwykła - 23 września 2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 23 września 2018

1. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30
a) W poniedziałek wspomnienie Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku Białej
b) W czwartek wspomnienie świętego Wincentego a Paulo kapłana
c) W piątek wspomnienie świętego Wacława męczennika
d) W sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
3. W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę VII.
4. W środę po Mszy świętej wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
5. Przez kolejne cztery niedziele czyli 23 i 30 września oraz 7 i 14 października o godz. 19.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Jawiszowicach – Osiedle Brzeszcze odbywać się będą koncerty organowe w ramach „Jawiszowickich Niedziel Organowych”.
6. W piątek na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy młodzież   przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania kl. VIII SP i III Gimnazjum. Po Mszy św. podział na grupy i spotkanie z animatorami.
7. W niedzielę 30 września na Mszy o godzinie 11.30 dzieci klas trzecich przygotowujące się do I Komunii otrzymają różańce.
Próba dla dzieci odbędzie się w sobotę o 9.30.