XXVII niedziela zwykła - 7 października 2018

Ogłoszenia Parafialne XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 październik 2018 -

1. Dziś po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po Mszy świętej o 8.30 procesja różańcowa w kościele. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy o 16.30.

a) W piątek  o 16.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki.
b) W sobotę wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego. O 19.00 Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy świętej o 17.00. Również w sobotę Msza święta w intencji nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty z okazji ich święta.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do skarbony na fundusz stypendialny.

4. Przyjmujemy  na wypominki roczne i jednorazowe. Za wypominki jednorazowe ofiara jest dobrowolna, za roczne jak na Mszę św. Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych odprawiana jest Msza św. w drugi piątek miesiąca o godz. 17.00. Pod chórem znajdują się formularze, na których można wypisać imiona i nazwiska zmarłych. Prosimy o zabieranie tylko tyle ile wykorzystamy.