XXX niedziela zwykła 27.10.2019

1. Dzisiaj obchodzimy Rocznicę poświęcenia kościoła własnego, dziękując Panu Bogu za naszą świątynię. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy o 16.30.

a) W poniedziałek, święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
b) W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.
c) W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych przed południem jak w niedzielę. O godzinie 14.00 Msza święta na cmentarzu, a po niej procesja i modlitwy za zmarłych. O godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec w kaplicy cmentarnej. W tym dniu nie będzie Mszy świętej o 17.00.
d) W sobotę wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte o 6.30 w kościele a o 8.00 na cmentarzu. O 17.00 Msza Święta w kościele.

3. Kto w dniach od 1 do 8 listopada nawiedzi cmentarz i pomodli się za zmarłych, może uzyskać odpust, który można ofiarować za zmarłych.

4.Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Stowarzyszenie „Akademia Nie z Tej Ziemi” pod patronatem Biskupa Diecezjalnego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej zapraszają na koncert charytatywny „Oczy Etiopii”, 30 października o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury. Wystąpi Magda Anioł wraz z Zespołem i zaprezentuje widowisko muzyczne inspirowane tajemnicami Różańca Świętego.  Bilety-cegiełki na koncert w cenie 40 zł do nabycia w Bielskim Centrum Kultury i biurze Caritas (Bielsko-Biała, ul. Okrzei 2, budynek LENKO). Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie chorób oczu najuboższych mieszkańców Etiopii.