XXX niedziela zwykła - 28 października 2018

1. Na różaniec zapraszamy o 16.30
a) W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Przed południem Msze święte jak w niedzielę. Po południu Msza święta o 14.00 na cmentarzu; po niej procesja po cmentarzu i modlitwy za zmarłych. Nie będzie Mszy o 17.00. O 18.00 zapraszamy na różaniec za zmarłych w kaplicy cmentarnej.
b) W piątek Dzień Zaduszny. W kościele Msze święte o 6.30, 8.00 i o 17.00. Wyjazd do chorych  w piątek od godziny 9.00.
c) W sobotę po Mszy świętej porannej i wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
3. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą świętą a w środę od 16.00.
4. W przyszłą niedzielę Droga Krzyżowa w Brzezince. Rozpoczęcie o godzinie 14.00 przy Bramie śmierci.
5. Kto w dniach 1-8 listopada odwiedzi cmentarz może zyskać odpust zupełny (pod zwykłymi warunkami: modlitwa za zmarłych, przyjęcie Komunii świętej, modlitwa w intencji Ojca Świętego).