XXXI niedziela zwykła - 4 listopad 2018

1. Dziś po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
Po południu adoracja o 16.30.
O 14.00 w Brzezince rozpoczęcie Drogi Krzyżowej w intencji ofiar obozów i łagrów.
a) W piątek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.        O 16.30 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki roczne.
O 17.00 Msza święta w intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.
b) W sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
3. W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Róże VIII.
4. W niedzielę przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. O 10.15 Msza święta w intencji Ojczyzny.
5. Ośrodek kultury w Brzeszczach w dniu 10 listopada o godz. 17.00 zaprasza mieszkańców gminy Brzeszcze na obchody 100-lecia Niepodległości Polski. W programie odbędzie się uroczysty koncert piosenki żołnierskiej ZA MUNDUREM PANNY SZNUREM – w wykonaniu solistów i muzyków Opery i Filharmonii Śląskiej oraz kameralistów orkiestry im. Arcyksiężnej Marii von Habsburg. W drugiej części koncertu wystąpią zespoły z gminy Brzeszcze: Iskierki, Iskierkowa Familia, Tęcza, Niezła Sztuka.