XXXII niedziela zwykła 10.11.2019

1. Dzisiaj trzydziesta druga niedziela zwykła. Na nieszpory zapraszamy  o 16.30. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, uczestniczy w dniu skupienia z księdzem na spotkaniu wyjazdowym w górach.

a) W poniedziałek, wspomnienie świętego Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy również 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza święta w intencji Ojczyzny o 10.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian, organizacje społeczne, szkoły ze sztandarami.
b) We wtorek wspomnienie świętego Jozafata, biskupa i męczennika. Jest to Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym.
c) W środę wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski. O 16.30 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę IX
d) W czwartek wspomnienie świętej Elżbiety Węgierskiej
e) W piątek o 16.30 Droga Krzyżowa, po niej Msza święta o Miłosierdziu Bożym.
f) W przyszłą niedzielę o 10.15 chrzty. Przygotowania do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy świętej. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka będzie przeznaczona na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za ofiary. W przyszłą niedzielę, „Zapalnik Św. Urbana”, zaprasza na Mszę św. o godz.17.00, a po niej na adorację i uwielbienie.