XXXII niedziela zwykła - 11 listopad 2018

1. Dziś obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Modlimy się w intencjach Ojczyzny. O 10.15 Msza święta w intencji Ojczyzny.
Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30.

a) W poniedziałek wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika. Jest to dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
b) We wtorek wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
d) W piątek O 16.30 Droga Krzyżowa. W ten dzień oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.

3.  W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę IX.
Po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

4.  W przyszłą niedzielę chrzty o 10.15. Przygotowanie do chrztu w sobotę po wieczornej Mszy św. Składka w niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
Finalizujemy zmianę ogrzewania kościoła z węglowego na gazowe.