XXXIII niedziela zwykła 17,11,2019

1. Dzisiaj trzydziesta trzecia niedziela zwykła. O 10.15 chrzty. Na nieszpory zapraszamy o 16.30. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

a) W poniedziałek, wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Otoczmy w tym dniu modlitwą naszego biskupa Romana, który obchodzi swoje
imieniny,
b) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę X. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja
c) W czwartek święto Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Pamiętajmy w modlitwie o księdzu biskupie seniorze Januszu Zimniaku.
d) W piątek wspomnienie świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej, chórzystów i organistów. W tym dniu, w szczególny sposób modlimy się za nasz parafialny chór Urbanum i Pana Organistę. Dziękujemy im za uświetnianie parafialnych uroczystości i życzymy obfitości łask bożych.
e) W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.