XXXIII niedziela zwykła - 18 listopad 2018

1. Dziś XXXIII niedziela zwykła. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 16.30. Po Mszy wieczornej koncert pieśni patriotycznych.

a) We wtorek wspomnienie świętego Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
b) W środę święto Ofiarowania Najświętszej Marii Panny.
c) W czwartek wspomnienie świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za Pana organistę, członków chóru i scholi  z naszej parafii.
d) W sobotę wspomnienie świętych męczenników, Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy.

3. W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę X.

4. W czwartek o 18.00, w kościele, spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

5. W piątek o 18.00 spotkanie rady parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.  Po Mszy o 8.30 nastąpi poświęcenie odnowionego obrazu Chrystusa Króla. Następnie modlitwy i odczytanie aktu zawierzenia naszej parafii Chrystusowi Królowi.