XXXVIII Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę 7-11.08.2021 AKTUALIZACJA

Tegoroczna Oświęcimska Pielgrzymka na Jasną Górę, odbędzie się w dniach od 7 do 11 sierpnia 2021r.

AKTUALIZACJA:
Ilość miejsc niestety jest ograniczona.

Zapisać można się w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej.

Organizator nie zapewnia noclegów, dlatego chcąc się zapisać na pielgrzymkę, przy zapisach podpisujemy deklarację o zapewnionym przez siebie noclegu oraz zaznajomieniu i przestrzeganiu Wytycznych Głównego Inspektora sanitarnego.

Każdy uczestnik otrzyma identyfikator, numerek do przypięcia na bagaż oraz folder pielgrzymkowy, w którym znajdują się zasady pielgrzymowania.

Koszt pielgrzymki wynosi 100 złotych. Chętni na autobus powrotny z Częstochowy wpłacają dodatkowo około 30 złotych na bilet.

Osoby niepełnoletnie przy zapisach przynoszą pozwolenie od rodziców oraz wskazania osoby dorosłej, która w tym czasie będzie pełnić nad nimi opiekę.