Dziewiąta Niedziela Zwykła 2.06.2024

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli. Po południu adoracja i nabożeństwo czerwcowe o 1630. Po mszy św. o 830 procesja oktawy Bożego Ciała. Codziennie procesja po wieczornej mszy św.
  2. Dziś w Skoczowie doroczna pielgrzymka ku czci św. Jana Sarkandra.
  3. W tygodniu:
  1. Poniedziałek – wsp. świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  2. środa  – wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika. O 1630 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy różę 6
  3. czwartek – wsp. św. Norberta, biskupa
  4. piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych
  5. sobota – wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek od 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta. W piątek po rannej i wieczornej mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed mszą św. a w czwartek i piątek od godz. 1600.
  3. W piątek pojedziemy do chorych posługą sakramentalną. Prosimy o zgłoszenie adresów.
  4. W Sobotę 15.06 o godz. 1500 na stadionie KS Górnik Brzeszcze wielki koncert Małej Armii Janosika. Szczegóły na plakacie.
  5. W maju odeszli do wieczności: Janina Piskorek, Ryszard Głuchaczka, Antonina Włoszek, Stanisława Smreczyńska
Wieczne odpoczywanie…